Op bezoek bij de molenaar

Van akker tot bakker

Het kan niet anders dan dat veel van onze leden interessante dingen doen. Op welk gebied dan ook. We bieden ze graag een podium om daar gloedvol over te vertellen. Een van hen is Peet Wessels, sinds anderhalf jaar molenaar in opleiding. Ze volgt haar cursus bij het Gilde van Molenaars en korenmolen De Lelie is haar opleidingsplek. Deze molen is geen rijksmonument en wordt daarom door vrijwilligers en donaties in stand gehouden. Ook bijeenkomsten zoals de onze helpen om financiering te verwerven voor onderhoud en het laten draaien van de molen.

Maximaal tachtig leden zijn op donderdag 6 juni welkom voor een rondleiding door de molenaars, een eenvoudige maaltijd (uiteraard met brood, gebakken met meel van de molen) en een borrel. Het zeer actieve bestuur van de molenstichting kan je smakelijke verhalen vertellen over de geschiedenis en de uitdagingen in deze tijd.

Locatie
Korenmolen De Lelie
Geerkade 45 in Etten-Leur
Zie kaartje voor parkeren

Programma
16.30 – Inloop
17.00 – Welkom en inleiding door Peet, verhaal over de molen door een van de bestuursleden
Vanaf 17.30 – Bezichtiging in groepen (het is er niet zo ruim, dus we gaan in groepen naar boven)
Vanaf 18.30 – Eenvoudige maaltijd
20.30 – 21.30 – Borrel

Kosten
Leden gratis, geen introducees
Kosteloos afmelden kan tot maandag 3 juni 17.00 uur. Te laat afmelden en no-show: € 25,00